Вітаємо з днем народження Ярослава Марищенка

Сьогодні свій день народження святкує житомирський письменник Ярослав Семенович Марищенко, прозаїк, автор документально-художніх творів, які зберігають пам’ять про наших воїнів, полеглих на російсько – українській війні.
Перу письменника належать твори про Другу світову війну на житомирській землі, він порушує питання взаємин між чоловіком і жінкою, ділиться філософськими роздумами щодо пережитого.
У вітчизнянному літературному просторі Ярослав Марищенко – цікавий автор, його твори шанує широке коло читачів.

Я. С. Марищенко – лауреат Всеукраїнського фестивалю “Розстріляна молодість” (2013) за книгу “Паралель”. Восени 2014 року здобув перше місце у номінації “Урок прози” на літературно-мистецькому святі “Просто на Покрову” (м. Коростень).
Дипломант обласного конкурсу “Краща книга року – 2016” (м. Житомир). У 2021 році став переможцем цього конкурсу за книгу “Левків: довіку не забутий” у номінації “Мій край”.
Лауреат премії імені Василя Земляка (2017) за книги “Пекельними дорогами”, “Східний фронт”, присвячені буремним подіям, що відбувалися у 2014 – 2015 роках на території Донецького аеропорту.

Лауреат всеукраїнської премії імені Івана Огієнка (2018) за книги “Східний фронт”, “Україна у війні”.
Автор книг: “Музика білих метеликів” (2010), “Смак наших буднів” (2010), “Що найліпше в світі нам” (2011), “Між небом і землею” (2012),
“Карма” (2014), “Екзосфера” (2014).

Бібліотека вітає Ярослава Семеновича з днем народження! Бажаємо Вам творчих здобутків, плідної праці, нових успіхів на шляху мистецтвотворення!

Запрошуємо всіх охочих до перегляду тематичної полички “Доба нескорених: творчість Ярослава Марищенка” у бібліотеці за адресою: вул. Грушевського 9.

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *