Презентація книги Сергія Сіваченка “Відсіч”

Сергій Сіваченко – автор чотирьох збірок поезії: “Римована сповідь”(2013), “Еволюція на граніті” (2017), “Блаженство вибору” (2020) та “Відсіч” (2023).

Поет двічі брав участь у Літературному марафоні “Відсіч”. Цьогоріч автор посів третє місце у віковій категорії 25+, а також став лавреатом спеціальної премії від Першої онлайн-радіостанції аудіокниг в Україні “SLUHAVKA”.

З публікацією нової книжки Сергія Сіваченка привітала голова Житомирської організації Національної спілки письменників України, голова журі Літературного марафону України/Житомирщини “Війна росії проти України. Відсіч-2023, письменниця Світлана Гресь (Штатська). Вона зауважила, що це потужний та перспективний автор, понад сім років він брав активну участь у літературній студії імені Михайла Клименка.

Видавець Олександр Гембарський  розповів про співпрацю з поетом та про те, що всі чотири книжки поета надруковані у його друкарні, а художник Павло Гусєв розказав про ілюстрації до книги. Їх у книжці 60 і виконані вони у різних техніках: від графіки до живопису.

Присутніх зацікавило бліц – інтерв`ю, підготовлене бібліотекарями, а також читання автором поезії із презентованої книги.

Своєю авторською поезією Сергія Сіваченка привітала поетеса, педагогиня  Юлія Талько. З вітальним словом звернувся до присутніх поет Олег Антонюк.

Гармонійне поєднання трьох видів мистецтва – поезії, музики і живопису відбулося завдяки музичному вітанню Юрія Іванця.

Творча зустріч відбулася в атмосфері любові до рідного краю, країни, сповнена вірою в нашу Перемогу.

Завершився захід автограф-сесією Сергія Сіваченка.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

3 thoughts on “Презентація книги Сергія Сіваченка “Відсіч”

  1. Сергій Сіваченко says:

    Щиро дякую колективу бібліотеки за підготовку до презентації та за чудову атмосферу під час заходу! Приємно, коли все проходить в невимушеній формі, без нудних протокольних формальностей.

  2. OLEKSANDR MYKHAILIUTA MYKHAILIUTA says:

    ну ви -ьплагіатор чистої води, і я не знаю,що з цим робити.Як міг видавець отримати дозволи Книжкової апалати на нащзву “Відсіч” у 2023 році, коли моя кига “Відсіч” вмйшла а Університеті “Україна” ще у травні 2022 року???І вона була представлена на Шевченківську премію 2023 року,так що ви ажніяк не могли не знати, що книга з такою назвою вже є…Чому б Ви не назвали свій твір “Война и мир”?чи “Людина і зброя”?…Ну що ж, думаю, суд буде справедливий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *