Щаслива дитина – щаслива сім’я

Діти – продовження нас й нашої нації.

Тож маємо піклуватися про майбутнє дітей.

Сьогодні у бібліотеці відбулася зустріч фокус-групи із виявлення потреб у сфері захисту прав дитини в, якій взяли участь і внутрішньо переміщені особи. Ця ініціатива реалізується ГС «Українська мережа за права дитини» в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» в рамках проєкту «Поверни Україну для всіх дітей».

Проєкт спрямований на розробку «Дитячої дорожньої карти» за участі дітей, молоді та провідних експертів організацій громадянського суспільства (ОГС), адвокатування її для включення до Плану відновлення України після війни, а також посилення адвокаційних дій у напрямку повторного запуску реформи деінституціалізації*.

Розглянули важливі питання: людські ресурси, фінанси, законодавство, урядування, моніторинг та збір даних, існуючі служби захисту та реагування, управління системою догляду.

 

Деінституціалізація* в сфері захисту прав і найкращих інтересів дітей  – це процес реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, заснований на принципі найкращих інтересів дитини, визнанні пріоритету сімейного виховання та шкоди таких форм догляду як дитячі будинки й інтернати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *