У Житомирі завершилась науково-практична конференція керівників бібліотек для дітей

Завершилась Всеукраїнська науково-практична  конференція,  на тему “Бібліотеки для дітей в культурно-освітньому просторі України: перспективи та шляхи розвитку в умовах війни” .

Конференція тривала упродовж трьох днів — з 25 до 27 жовтня, у Житомирі та Бердичеві.  Участь у ній взяли керівники обласних бібліотек для дітей України,.

Треій день конференції  розпочався з виступу професора, доктора філологічних наук, президента Академії української преси та автора першого в Україні підручника «Журналістська етика» (2006, у співавторстві з Володимиром Сердюком) Валерія ІВАНОВА. Валерій Феліксович поділився досвідом роботи закладу під час війни.

У завершальний день роботи всі учасники конференції приєдналися до патріотичного флешмобу Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності написали диктант “Дороги війни”. Щорічно радіодиктант національної єдності пишуть українці у День української писемності та мови.

Після закінчення диктанту Анатолій ДУШКО, начальник управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації, висловив слова підтримки та вдячності усім бібліотекарям за виховання дітей та підлітків в рамках гуманізму, духовності, моралі та патріотизму.

#cyfra_library

#ВІТ_хаб_ЖОБДЮ

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *