День української писемності та мови у твоїй бібліотеці

День української писемності та мови, свято яке щороку відзначається в Україні 27 жовтня, не випадково приурочене до  дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця,  послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Мова – це великий дар природи, розвинутий i вдосконалений за тисячоліття з того часу, як людина стала людиною. З  глибини віків, від покоління до покоління передавалася вона, незважаючи на усі негаразди. Хто не любить своєї рiдної мови, солодких святих звуків свого дитинства, не заслуговує на iм’я людини. Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе.  Ми є ніби носіями естафети тривалістю в тисячі років і маємо передати усе багатство нашої мови нащадкам.

До Дня української писемності та мови в твоїй бібліотеці розгорнуті книжкові виставки:  « Стежками рідної мови» та  «Барви рідного слова». Запрошуємо до перегляду: вул. Університетська,36.

Напередодні свята до  проекту #твоя_бібліотека_читає приєднується  бібліограф нашої бібліотеки Віктор Канчура з поезією Анатолія Клюска « Українською мовою…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *