Творчість – це стан душі, до дня народження Василя Головецького

28 жовтня святкує день народження Василь Головецький – прозаїк, поет, перекладач.

Василь Миколайович – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Заслужений журналіст України, нагороджений “Золотою медаллю української журналістики”. Лауреат багатьох літературно-мистецьких премій, зокрема обласних літературних премій імені Василя Юхимовича (2010 рік), імені Михайла Клименка (2011 рік), імені Бориса Тена (2014 рік). Він – автор 16 збірок поезій, прози, перекладів та двох довідників: “Духовний пантеон України”, “Народні цілителі України”.

У 2022 році надзвичайний резонанс викликала збірка його фронтових віршів “Мамо, я убитий в Ірпені!”. Відеоролик на слова вірша, що дав їй назву, мав у соціальних мережах кілька мільйонів переглядів.

2023 року Василь Миколайович здобув гран-прі у народному поетичному конкурсі “Рожева мрія” у номінації “Війна і перемога” і друге місце у всеукраїнському конкурсі на кращу поетичну книгу на патріотичну тематику імені Катерини Мандрик-Куйбіди.

Творчість Василя Головецького – це цілісна картина, де кожен твір, прозовий чи поетичний, – майстерний порух пензлем, віднімеш хоч один – помітно втратить свою завершеність.

Письменник живе разом із кожним власним твором. Всіх охочих ознайомитися з творчим доробком Василя Головецького.

#твоя_бібліотека_запрошує до перегляду тематичної полички “Творчість – це стан душі”.

Вітаємо Василя Миколайовича з днем народження та зичимо натхнення, міцного здоров’я, втілення творчих задумів!

Поезію Василя Головецького читають наші колеги Наталія Нетрибійчук та Юлія Сівко, які долучилися до проекту #твоя_бібліотека_читає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *