Художній світ Володимира Лиса

26 жовтня святкує день народження Володимир Савович Лис – український письменник і журналіст.

Довгий час він працював у редакціях багатьох газет, тому мав нагоду з перших вуст чути різні життєві історії. Саме тому у його творах читачі бачать правду життя, котра буває драматичною, трагічною, або ж щасливою. Сам автор про це пише так: «Та й світ надто щасливим не буває за своєю природою, от яка біда. Є білі смуги й смуги чорні. Є люди білих смуг, а є чорних, є просто смугасті».

У літературі Володимир Лис дебютував як драматург, п’ять його п’єс були поставлені в різних театрах України та на українському радіо. Як прозаїк заявив про себе 1985 року.

Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Відомими стали такі книги автора, як «Іван і Чорна Пантера», «Обітниця», “Романа”, «Соло для Соломії», «Діва Млинища», «Графиня» та інші.

Роман Володимира Лиса «Століття Якова» здобув перемогу у національному конкурсі «Коронація слова» у статусі «Найкращий роман десятиліття». За цим твором знято історичний мінісеріал.

Щиро вітаємо Володимира Савовича, великого друга житомирян, з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення у здійсненні творчих задумів, миру Вам та Божих щедрот. Запрошуємо до бібліотеки переглянути виставку літератури “Художній світ Володимира Лиса” за адресою вулиця Грушевського, 9.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *