Цей дивовижний світ дерев

На зустрічі у ЕКОstation «М’ята» відбулась справжня гра-мандрівка «Цей дивовижний світ дерев» за книгою польських авторів Пйотра Сохи та Войцеха Грайковського «Дерева». Адже щорічно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

Діти довідались цікавинки про дерева, зокрема, які існують їх різновиди та види листочків, як змінюються дерева протягом року, хто живе в них і на них, хто ними харчується, хто розносить їхнє насіння. Допитливі читайлики були здивовані, дізнавшись про те, яке найвище, найстаріше та найтовще дерево у світі.

Познайомилися з працею лісорубів, інструментами, які вони використовують у роботі. Розглянули зразки будівель й транспортних засобів, що виготовляються з дерева.

Під час веселої руханки намагалися на швидкість відтворити дерева за об’ємом та висотою. Чудовим завершенням зустрічі став майстер-клас зі створення аплікації з листочків дерев.

Запрошуємо і вас познайомитися з незвичайною книгою та зазирнути в лісові нетрі!

P. S.: А чи знаєте ви, що найвищим деревом світу є «Гіперіон» – вічнозелена секвоя, яка знаходиться в штаті Каліфорнія, США. Її висота сягає – 115,6 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *