Розіграш від Дія.Освіта + Планета кіно

Національна платформа актуальних знань та навичок Дія.Освіта Разом з мережею кінотеатрів Планета Кіно подарує 15 пар квитків у кіно тим, хто отримав сертифікат на платформі Дія.Освіта у вересні. Давно відкладали перегляд освітнього серіалу? Тоді це ваш знак знову повернутися до перегляду й таки отримати свій сертифікат.
Щоб взяти участь у розіграші:
– Будьте зареєстрованими на платформі Дія.Освіта та отримайте мінімум 1 сертифікат за проходження будь-якого освітнього серіалу після 1 вересня 2023 року.
– Підпишіться на FB-сторінку Дія.Освіта
– У коментарях тегніть друга, з яким бажаєте піти в кіно. І пам’ятайте: чим більше коментарів, тим більше можливостей виграти.
 Брати участь у розіграші можна до 23:59 28 вересня. А переможців буде відібрано за допомогою random.org та оголошено у п’ятницю 29 вересня на сторінці Дія.Освіта.
 Важливо:
 Після розіграшу Дія.Освіта перевірить виконання умов учасниками й попросить представити скриншот сертифіката за проходження освітнього серіалу в директ.
 Якщо переможці не виконають одну з умов і протягом тижня не нададуть підтвердження про отримання сертифіката — ми передаємо квитки наступним учасникам зі списку random.org
 Квитки не можна обміняти на грошовий еквівалент, але вони діють до 30.11.2023 року. Тож якщо у вашому місті немає кінотеатру мережі Планета Кіно, у вас буде час спланувати візит до найближчого міста, де є один з кінотеатрів мережі.
Чільне фото: Дія.Освіта
Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *