У Житомирі відбудеться Книжковий форум «Відсіч. ДієСлово»

Запрошуємо на літературні гостини до Житомира!
З 29 вересня по 01 жовтня 2023 року в Житомирі відбудеться Книжковий форум «Відсіч. ДієСлово» .
В програмі Книжкового форуму «Відсіч. ДієСлово» працює Літературна сцена, на якій будуть проходити ворк-шопи, панельні дискусії, зустрічі з видавцями, поетами та письменниками, книжковими блогерами, переможцями літературного марафону 2022 та 2023 років, музична програма.
Родзинкою нашої книжкової гостини буде Літературний гастрофест за участі територіальних громад Житомирської області що пригощатимуть гостей форуму смаколиками, які полюбляли українські поети та письменники. Борщем з карасями як любив Тарас Шевченко або ситними галушками про, які так багато писав Котляревський.
Детальна програма Книжкового форуму вже скоро буде оприлюднена на офіційних сторінках Марафону.
Проєкт буде втілено за грантової підтримки Український інститут книгиУкраїнського інституту книги в рамках мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання.
Форум пройде на території суспільного простору за адресою: місто Житомир, Бульвар Новий, 4 (біля Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича).
Детальну інформацію щодо проєкту та можливої участі у ньому можна отримати за адресою електронної пошти Марафону – vidsich.22@ukr.net
Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *