Відзначення Міжнародного дня грамотності у ліцеї № 28

З нагоди Міжнародного дня грамотності бібліотекарі відвідали учнів ліцею № 28 м. Житомира.

Працівники книгозбірні ознайомили дітей з історією виникнення свята, провели калейдоскоп книг “Читай книги, будь грамотним!” , що можуть надати неоціненну допомогу в підвищенні грамотності кожної людини.

Учні взяли участь у інтелектуальній грі “Бути грамотним – це круто!”, під якої показали гарні знання з різних предметів, вивили ерудицію і кмітливість.

Історична довідка.

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності — однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році.

Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року.

Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

(Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.)

#твоя_бібліотека_вітає з Міжнародним днем грамотності!

Читайте! Знайте! Розвивайтеся!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *