Дякуємо за нову книгу

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва отримала в подарунок від Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» два примірники англомовної книги Аскольда Лозинського “Ukrainian Prism”.

Автор видання – відомий представник світового українства, доктор права, юрист. У 1998–2008 рр. очолював Світовий Конґрес Українців, був віце-президентом (1989–1992 рр.) і президентом (1992–2016 рр.) Українського Конґресового Комітету Америки. З 2013 р. і до сьогодні є Головою Фундації Українського Вільного Університету (США). Веде активну публіцистичну діяльність, є автором низки книг і статей в різних періодичних виданнях українською і англійською мовами.

У книзі “Ukrainian Prism” надруковано 50 есеїв др. А. Лозинського, які стосуються історії, міжнародного життя, правового становища, безпекових питань України, важливих пам’ятних дат в її історії, проблем, що існують в етнічній політиці та характеристики подій на сучасному етапі її розвитку.

Автор закликає читачів до критичних розмірковувань, адже з написаним ним можна погоджуватися або дискутувати. Книга буде цікавою для школярів, студентів, аспірантів, педагогів, викладачів університетів, науковців, журналістів і всіх, хто цікавиться історією України, її сьогоденням і міжнародними відносинами.

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва дякує пану Аскольду та Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» за можливість отримати таку актуальну нині книгу, донести її до читачів Житомирщини. Дякуємо за плідну співпрацю заради України і її майбутнього – молодого покоління. Віримо у продовження співпраці й наше спільне щасливе завтра.

#твоя_бібліотека_дякує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *