Літературно-мистецька зустріч «Життя міняє кольори!»

Затишна зала Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва вчора зібрала поціновувачів творчості самобутньої поетеси, художниці, заслуженого майстра народної творчості України, нашої землячки Ольги ДЗЮРБЕЙ.
Привітати пані Ольгу завітав начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко, який вручив мисткині Подяку Управління, наголосивши при цьому на творчій активності Ольги Дзюрбей.
Гостю, а також всіх, хто відвідав літературно-мистецьку зустріч «Життя міняє кольори!», привітала в.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, очільниця Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь (Штатська).
Пані Ольга є яскравим представником сучасного авангардного мистецтва. Її полотна знаходяться у приватних колекціях Данії, Швеції, Швейцарії, Америки, України.
Майстриня народилася у мальовничому куточку Полісся – селі Вільшанка, що на Чуднівщині. Подальше її життя і творчість пов’язані з Бердичевом. З раннього дитинства її оточував світ фарб, що оживали на полотнах батька — самобутнього художника Олександра Яцюка.
Спів та музика з дитинства супроводжували Ольгу Олександрівну. Маленькою вона виконувала пісні перед гостями у батьківському домі. Закінчила Житомирське музичне училище та Київський державний інститут культури. Працювала в сфері культури на рідній Чуднівщині, де зокрема, створила самобутній хор. Музика стала її стежиною в світ творчості. І невипадково з творчим вітанням до Ольги Дзюрбей завітали представниці її альма-матер – Житомирського музичного фахового коледжу ім. В. С. Косенка – студентки Анастасія Захарчук і Альона Мілевська. Вони виконали прекрасні композиції під акомпанемент бандури.
Ми щиро вдячні директору коледжу Ганні Бродській за плідну співпрацю, яка склалася між нашими закладами.
Своє музичне вітання адресував пані Ользі і бард Валерій Тамбов. А поет Олег Антонюк подарував нашій чарівній гості запашні квіти і власну поезію.
Модератор заходу Євгенія Юрченко зачитала рецензію на книги Ольги Дзюрбей «Голос кохання» і «Чекаю, я тебе… Кохаю!» авторства письменника, заслуженого журналіста України Михайла Жайворона.
У залі звучала поезія Ольги Дзюрбей у виконанні бібліотекарів і самої авторки. Вона переконана, що мета її творчості дуже проста – це доброта, любов, людяне ставлення до всього, що нас оточує… У цьому могли пересвідчитися й гості зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *