Інтелектуальні ігри в бібліотеці

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва має багато партнерів, які допомагають, щоб життя в бібліотеці було більш цікавим і захоплюючим. Марія Плотнікова, доцент кафедри економіки підприємництва та туризму Поліського національного університету, запросила до нас у гості Віктора Шевчука, викладача Національного університету водного господарства та природокористування, директора Школи інтелектуальних ігор Рівненського Палацу дітей та молоді. Викладач поділився з молоддю та дорослими власною методикою інтелектуальної гри, що допомагає в роботі з дітьми і юнацтвом.

Школа інтелектуальних ігор виховала неодноразових чемпіонів Європи з гри Ґо. Основними принципами цієї інтелектуальної гри, що народилася в Японії, є логічне мислення, уява та стратегія. Їх узяли на озброєння Віктор Шевчук та його однодумці. Гра Ґо вимагає від учасників зібраності, цілеспрямованості, волі до перемоги, врівноваженості та вміння володіти собою. Адже саме завдяки цим позитивним якостям можна налаштувати себе на найбільш оптимальний режим використання надбаних знань і навичок у грі.

Дізнатися та спробувати себе в настільних інтелектуальних іграх змогли і читачі нашої бібліотеки. Ті, кому вдалось зібрати свою волю і жагу до перемоги в один цілеспрямований порив до найвищих досягнень, показали високі результати.

Ми вдячні пані Марії та пану Віктору за небайдуже ставлення до виховання дітей та молоді.

#твоя_бібліотека_надихає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *