18 травня – Міжнародний день музеїв.

18 травня – Міжнародний день музеїв.

Світ стрімко розвивається. Сьогодні ми зовсім інші, ніж були вчора. А завтра ми вже ніколи не будемо такими, як сьогодні. Нові технології, тенденції в усіх сферах життя змушують змінюватися заклади освіти, культури, перетворюватися на сучасний простір для творчого пізнання, спілкування та відпочинку. Нові концепції працюють у школах, бібліотеках і, звісно, музеях. Музей в історичній ретроспективі виконував безліч функцій: від зібрання оригінальних чи унікальних речей і до створення нового типу приміщення, за допомогою архітектурних форм якого вдавалося змінити специфіку впливу на відвідувачів.

Сьогодення цю ситуацію змінило докорінно. Адже на зміну лише стендам чи муляжам прийшли потужні комп’ютерні технології, за допомогою яких змінилася навіть уява про потенційні можливості цього феномену культури.

Ми вітаємо колег – працівників музеїв та ветеранів музейної справи – з професійним святом, бажаємо їм наснаги та натхнення! І запрошуємо всіх читачів відвідувати прекрасні музеї Житомирщини і насолоджуватися їх експозиціями!

#твоя_бібліотека_вітає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *