Відзначаємо Всесвітній день вишиванки разом!

До #твоєї_бібліотеки сьогодні завітала молодь з підліткового клубу “Пролісок” разом з батьками. Вони ознайомилися з книжковими виставками, які організовані до Дня вишиванки. Також відвідали виставку рушників, серед яких – унікальний рушник письменника Євгена Концевича. На ньому – вишиті автографи цвіту української нації.

Разом з бібліотекарями також відвідали виставку рушників у Поліському національному університеті, де зустрілися із майстринею Ганною Івченко, яка розповіла про історію та сьогодення українського рушника. А бібліотекар Тетяна Леонідівна, яка опікується роботою підліткового клубу, разом з молоддю подарували майстрині чорнобривці.

Відвідувачі підліткового клубу разом з нашими колегами стали учасниками заходів до Дня вишиванки, що проходили на Михайлівській.

Кожен отримав смаколики на згадку про сьогоднішній день. Бібліотекарі долучилися й до інших заходів до Дня вишиванки в обласному центрі. Зокрема – до розписування чашок, які передадуть військовим ЗСУ, яке відбувалося на Новому бульварі.

Крім того, наші колеги відвідали виставку “Мереживо світла”, яка розміщена за адресою майдан Перемоги, 7.

Свої роботи глядачам презентували майстрині Алла Волошина, Людмила Самойленко та Наталя Аксьоненко.

Відвідали і виставки та святкові заходи, які проходять на майданчику біля Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера.

Разом з працівниками культури області наші колеги створили загальний мистецький простір, покликаний ще раз утвердити українську культуру і традиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *