День Землі 2021

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до навколишнього середовища на планеті Земля.

Бібліотекарі не лишились осторонь такої важливої дати та провели безліч цікавих заходів.

Другокласники спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12 ім. С. Ковальчука взяли участь в екологічній грі «Дощик вирвався на волю – розкривайте парасолі!», в якій дослідили атмосферні явища і навчилися робити яскраві парасольки.

У загальноосвітній приватній школі «Сяйво» для учнів 3-х класів було проведено екоурок «Весняні квіти – первоцвіти» та годину спілкування «Земля – мій дім, а я – господар у нім».

Разом з учнями 2-4 класів Житомирської міської гімназії № 23 ім. М. Очерета та загальноосвітньої школи № 6 ім. В. Г. Короленка бібліотекарі долучились до найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «‎Планета — мій дім». Цей проєкт реалізовано завдяки дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та EdEra. Ми не лише розповіли дітям про екологічні проблеми, але й закликали учнів щоденно протидіяти зміні клімату.

Збережімо планету разом!

 

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *