День трагічних подій на Чорнобильський АЄС розділив літопис людства на «до» і «після». В ці квітневі дні ми вшановуємо героїв тих буремних подій. Бібліотекарі провели для учнів сьомих класів ліцею № 25 низку онлайн заходів. Це й інформ-арт-погляд «Важливим є те, ЩО ТИ ТАМ ЗРОБИВ!» за матеріалами книги Олега Векленка «Чорнобиль: етюди з натури», і стоп-кадр-досьє «У чорнобильській круговині» за матеріалами книги Катерини Міхаліциної і Станіслава Дворницького «Реактори не вибухають». Підлітки побачили Чорнобиль як місто, як атомну електростанцію, як Зону відчуження, як трагедію і як символ в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.
Читачі переглянули онлайн багато картин із виставок у країнах Європи, малюнків та фотографій художників-ліквідаторів, присвячених Чорнобилю.
Охочим до правди та часоподорожей учням других та четвертих класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. С. Ковальчука, бібліотекарі влаштували голосні читання книги Анатолія Андржеєвського «Чорнобильський пес Аксель».