Завершився цикл зустрічей «Коло сили»

У бібліотеці завершився бібліотечний вайб за психоедукаційною програмою «Коло сили», який тривав протягом трьох місяців та об’єднав учасниць у колі підтримки, розвитку й особистісного зростання.

Програма реалізовувалася у партнерстві з громадською організацією YES. Протягом 12 щотижневих зустрічей учасниці мали можливість краще пізнати себе, зміцнити внутрішні ресурси та отримати цінні практичні інструменти для підтримки емоційного благополуччя.

Щиро дякуємо тренерам Єлизаветі та Вікторії за професіоналізм, підтримку та якісну реалізацію проєкту. На завершення циклу ми з радістю вручили подяки та висловили вдячність за плідну співпрацю.

Разом із надійними партнерами ми продовжуємо створювати в бібліотеці простір розвитку, підтримки та нових можливостей для громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »