Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва та ГО «ЙЕС» об’єднують зусилля!

Офіційно: Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва та Громадська організація «ЙЕС» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство!

Це не просто документ — це старт великих змін та нових проєктів, спрямованих на підтримку тих, хто цього найбільше потребує. Ми об’єднуємо наш досвід, ресурси та енергію, щоб разом працювати над:

Психосоціальною підтримкою — впровадженням проєктів «Мистецтво допомагати» та «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

Розвитком дітей та молоді — популяризацією читання та реалізацією програми «Кожна дитина має право стати читачем».

Інноваціями — запуском пілотних проєктів, таких як «Гелікоптер ідей — підлітку!» та «Дружня долонька».

Гуманітарною допомогою та соціальним захистом вразливих груп населення.

Разом ми зможемо зробити значно більше для нашого міста та області! Віримо, що бібліотека — це простір безпеки, розвитку та нових можливостей, а партнерство з ГО «ЙЕС» відкриває перед нами двері до ще масштабніших ініціатив.

Дякуємо партнерам за довіру! Попереду багато роботи та цікавих ідей. Стежте за нашими анонсами!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »