Заходи до Дня єднання України

День єднання – це державна ініціатива, яка була вперше запроваджена 16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України.
Володимир Зеленський зазначив, що це свято має об’єднати українців навколо національної ідеї і висловити протистояння російській пропаганді, демонструючи, що ми — єдиний народ.
«Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі», — зауважив Президент.
У День єднання наші бібліотекарі провели декілька заходів у ліцеях міста.
Так у ліцеї №12 міста Житомира імені С. Ковальчука флешмоб «Єднаймося, бо Україна – одна!».
Разом із читайликами, вони створили патріотичну доріжку книжок і провели експрес-вікторину «Ці дивовижні українці».
Дітлахи здійснили захоплюючу мандрівку Україною за матеріалами пересувної книжкової виставки «Моя Україна – це мрії політ».
Також до Дня єднання, наші бібліотекарі провели для учнів ліцею № 28 годину мужності “Єдність – то і є наша сила”, та патріотичну вікторину “Наша сила в єднанні!”.
Хлопчикам і дівчаткам розповіли про історію виникнення свята, вони взяли участь у різних активностях. День єднання – це розуміння того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
Навіть зараз, у нелегкі часи для нашої Батьківщини ми не перестаємо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних воїнів, які ведуть боротьбу з ворогом, що посягнув на цілісність нашої держави

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *