Навчання з цифрової грамотності

У цифровому хабі бібліотеки фахівці відділу інноваційних технологій провели навчання бібліотекарів Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва брендуванню оцифрованої літератури.

Співробітники бібліотеки упродовж тижня вчилися принципам та методам створення авторського знака на сторінках оцифрованих книг, вдосконалювали навички роботи на платформі графічного дизайну Canva, яка дає змогу легко та швидко створювати різноманітний візуальний контент для просування бібліотечних послуг у соціальних мережах. Тренером став провідний інженер-програміст Городничий Валерій, який поділився своїм досвідом і знаннями в цій галузі. Він зазначив, що брендування контенту допомагає залучати нових читачів, формувати культуру читання та захистить інтелектуальну власність бібліотеки.

Серед учасників навчань були як досвідчені бібліотекарі, так і молоді фахівці. Вони брали активну участь у виконанні практичних завдань, обговорювали свої ідеї та плани на майбутнє.

Нагадаємо, навчитися безкоштовно цифрової грамотності може кожен охочий в цифровому хабі бібліотеки, який є офіційним партнером національної освітньої платформи «Дія. Цифрова освіта».Тут ви отримаєте консультаційну підтримку, інформацію про можливості та новини в рамках проєкту, зможете самостійно переглядати освітні серіали для навчання цифровим навичкам.

.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *