Побачив світ 33-й номер журналу “Світло Спілкування”

Черговий випуск літературно-художнього журналу “Світло Спілкування” презентували шанувальникам у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича.

Григорій Цимбалюк, редактор часопису, зазначив, що кожне число журналу – тематичне, не виняток і тридцять третє, тема якого  –  “Ціна перемоги”.

Лілія Демянюк, заступниця головного редактора, розповіла, що журнал без матеріальної підтримки небайдужих благодійників не зміг би існувати. Вона подякувала усім, хто фінансово підтримав  цей випуск. Серед меценатів була Світлана Гресь (Штатська), письменниця, в.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Ілюстратором нового випуску журналу став житомирський митець Максим Калінчук, який з 2015 року прикутий до ліжка. Важкий удар долі не зламав дух хлопця, навпаки – він започаткував проєкт із продажу патріотичних футболок із зображенням власних картин, які малює акриловими фарбами, затискаючи пензля у зубах. Всі кошти від продажу футболок житомирянин спрямовує на підтримку ЗСУ.

Редакція журналу “Світло Спілкування” спільно з Світланою Гресь (Штатською), головою обласної організації Національної спілки письменників України, оголосили про премію за найкращий переклад українською мовою творів класика світової літератури, нашого земляка Володимира Галактіоновича Короленка. Фундаторами премії стане  родина Світлани Штатської, адже вона щиро вважає, що Житомирщина має пишатися своїм видатним земляком і його творчість має звучати українською мовою.

Під час презентації, модератором якої був Володимир Білобровець, виступили автори статей та герої публікацій,а також взяв участь Михайло Сидоржевський, голова Національної спілки письменників України, головний редактор “Української літературної газети”.

Ознайомитись із новим журналом можна в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва за адресою вул. Університетська, 36.

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *