Казкова ігротека «Ялинка побажань»

З настанням зимових свят малеча та дорослі поринають у світ добра та любові. Ми всі чекаємо Різдва, Нового року, щоб поділитися своїм теплом один з одним,  бажаємо здійснення мрій, сподіваємося на  дива й чудеса.

«Червона одежина для маленької пташини» англійської письменниці Фернлі Джен – книжечка, що приносить радість, добро, щасливі усмішки й надію на краще. Головна героїня твору – крихітна пташечка Вільшанка, яка має добре серденько. Адже напередодні свята вона допомогла друзям не змерзнути, віддавши їм останню одежину. Коли настав Святвечір, пташці було зовсім не радісно, а дуже холодно й самотньо. Та сталося диво – доброта Вільшанки принесла їй справжнє щастя. Вона отримала особливий подарунок від самого Санти – найяскравішу червону камізельку.

Історія навчає діток бути щирими, сердечними, небайдужим до чужого горя і цінувати дружбу. Книга містить чудові ілюстрації, які доповнюють текст і передають святкову новорічну атмосферу.

Діти, які прийшли цього недільного дня до бібліотеки, познайомившись з героями казки, помандрували Україною: виконували веселі та цікаві завдання з книжки-розмальовки «Мандри Україною» від @ChildrenArts, де на них чекали заповідник «Асканія-Нова», гора Говерла, Фестиваль повітряних куль. На Сорочинському ярмарку малюки розшукували курей та свинок, які сховалися на ярмарку.

На закінчення казкової ігротеки діти власноруч виготовили веселих сніговичків з повітряного пластиліну, паперових стаканчиків та синельного (волохатого) дроту.

P.S. А поки… поки побудемо маленькими пташечками, які діляться теплом своєї душі з оточуючим світом. Адже поруч завжди є ті, кому це так потрібно.

#тиЯк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *