Благодійництво прокладає шлях до людських сердець

Великою святковою програмою «21 рік добрих справ» відзначила свій двадцять перший День народження у приміщені Житомирського обласного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі».

«Коли твориш Добро, то Твоє життя сяє Радістю і Світлом. Добро робити просто. Дякую тим людям, які підтримували і продовжують підтримувати нас усі ці роки. Завдяки підтримці ми вижили і можемо працювати далі. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, сяють тим, хто чекає на допомогу»,- ці слова неодноразово лунали того дня від керівників правління громадської організації «Все робимо самі» на адресу благодійників.

Пишаємось, що бібліотека вже не вперше за роки співпраці з Житомирською міською  дитячою громадською організацію «Все робимо самі» отримала відзнаку «Благодійник» у вигляді серця у сонячних променях.

Щиро вітаючи найкращих своїх партнерів і друзів, бібліотекарі подарували їм дитячу книгу і енергетичну картину, зробивши перший крок для створення бібліотечки затишного читання.

Приємно, що першою книгою у ній буде казка «Пухнастий Рудий Вусатий або пригоди мудрого кота» від письменниці Світлани Штатської (Гресь), яка сьогодні очолює бібліотеку, та художниці Олени Андрущенко.

А картина «Заряджена на успіх» від артмайстрині Тетяни Данилевич наповнить життя громадської організації бажанням втілювати цікаві ідеї, приносити добро і тепло людям.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

One thought on “Благодійництво прокладає шлях до людських сердець

  1. Pingback: «Народилась я весною» - творчість Світлани Гресь-Штатської - Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *