Годинка – цікавинка «Друзі наші менші» (до Всесвітнього дня домашніх тварин)

30 листопада відзначають Всесвітній день домашніх тварин. З цієї нагоди бібліотекарі відділу обслуговування дітей провели годинку – цікавинку «Друзі наші менші» для маленьких читачів. Разом ознайомилися із книжками про улюблених вихованців, які відіграють величезну роль у житті людини. Домашнім тваринам їхні власники найчастіше присвячують частину свого життя, дбають про те, щоб тваринки прожили довге та щасливе життя. Юні користувачі отримали відповіді на питання стосовно здоров’я, догляду й виховання своїх улюбленців, дізналися, як вибрати домашню тваринку.

Ознайомлення з книгами вчить дітей самостійності, піклуванню та любові до тварин. Яскраві малюнки, цікаві історії і легенди створювали позитивний емоційний настрій, сприяли розширенню кругозору дітей.

Діти дізналися як правильно піклуватися про домашніх улюбленців, як їх годувати, купати, вигулювати і лікувати. Вони розповіли про своїх домашніх улюбленців, а також дізнались багато цікавих фактів про собак, котів, папуг та інших тварин.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *