VII Kонкурс декламаторів польської поезії імені Валентина Грабовського

Всеукраїнський VII Kонкурс декламаторів польської поезії, присвячений 105-й річниці Незалежності Польщі, організувала ГО «Житомирська обласна Спілка поляків України». Конкурс відбувся 6-11 листопада 2023 року в м.Житомир. Головою журі конкурсу стала Світлана Гресь, очільниця Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Метою  конкурсу є популяризація польської мови серед учнів загальноосвітніх та суботньо – недільних шкіл України.

У другому етапі конкурсу взяли участь 48 учасників, 11 – онлайн з м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області та м. Покровськ Донецької області. Фінал проходив 11 листопада у  Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича.

Нагородження відбулося у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера під час концерту «За нашу і вашу свободу» до Дня Незалежності Польщі. Тривога і дощ не завадили святкуванню. Переможців у 3-х вікових категоріях нагороджували голова журі Світлана Гресь та Вікторія Лясковська-Щур, голова Житомирської обласної Спілки поляків України. Лауреати отримали цінні подарунки і грамоти.

БІЛЬШЕ ТУТ: VII конкурс декламування ім. Valente Grabowski  www.zozpu.org

Проект за підтримки Офісу Президента Ради Міністрів в рамках конкурсу Польща та поляків за кордоном Посольство Республіки Польща у Києві / Ambasada RP w Kijowie Fundacja Wolność i Demokracja Wiktoria Laskowska Śląskie. Pozytywna energia inSilesia

 

 

Чільне фото та фото редакція журналу “Веселка Житомирщини”

Admin
Author: Admin

One thought on “VII Kонкурс декламаторів польської поезії імені Валентина Грабовського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *