Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції керівників бібліотек для дітей 2023 року

Всеукраїнська науково-практична конференція керівників бібліотек для дітей «Бібліотеки для дітей в культурно-освітньому просторі України: перспективи та шляхи розвитку в умовах війни» відбулася 25-27 жовтня  2023 року на базі Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

На конференції обговорювався спектр актуальних питань щодо функціонування спеціалізованих бібліотек для дітей в умовах воєнного стану; проєкти міжнародного партнерства, гуманітарні та волонтерські ініціативи; організація надання послуг, психологічна допомога та підтримка дітей внутрішньо переміщених осіб; популяризація читання як основа інтелектуального і творчого розвитку.

Привітання Ольги Россошанської. Ольга Россошанська, в.о. голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Вручення подяк бібліотекарям Житомирської облсної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Презентація Ірини Тацакович “Книга як інструмент творчого відновлення дітей у бібліотеці”. Ірина Тацакович, директор Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей, заслужений працівник культури України

Презентація Наталії Назарук “Соціально-значущі ініціативи Рівненської обласної бібліотеки для дітей у контексті воєнного часу”. Наталія Назарук, директор КЗ “Рівненська обласна бібліотека для дітей” Рівненської обласної ради.

Презентація Тетяни Данилевич “Проєкт Караван дієвих” у нових реаліях часу”. Тетяна Данилевич, завідувач відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання дітей Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Презентація Лариси Мозгової Місце зцілення: українське хюґе бібліотеки”. Лариса Мозгова, заступник директора з наукової роботи Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Презентація Надії Кіндрись Простір спокійної книги: панельна презентація”. Надія Кіндрись, заступник директора КЗ Львівської обласної ради “Львівська обласна бібліотека для дітей”.

Презентація Надії Новіцької Підтримка ментального здоров’я дітей: можливості бібліотеки”. Надія Новіцька, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Національна бібліотека України для дітей у електронній бібліотеці методико-бібліографічних матеріалів опублікувала матеріали конференції.За посиланням можна завантажити та переглянути .

#cyfra_library

#ВІТ_хаб_ЖОБДЮ

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

One thought on “Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції керівників бібліотек для дітей 2023 року

  1. Pingback: «Народилась я весною» - творчість Світлани Штатської (Гресь) - Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *