Творча ZOOM-зустріч «Я родом із листопаду…» з Ніною Шмуріковою-Гаврилюк

Четвертого листопада свій 70-річний ювілей відзначила Ніна Шмурікова-Гаврилюк – поетеса, членкиня Національної спілки письменників України; лауреатка літературної премії імені Платона Воронька за кращу книгу для дітей українською мовою; американо-української відзнаки імені Івана Багряного. У двотомнику “Письменники Житомирщини” є цінна інформація про нашу землячку- ювілярку: нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», вона – Заслужений працівник освіти України.

Ніна Миколаївна народилась на Житомирщині у Чуднівському районі, навчалась в Ужгородському державному університеті, нині проживає у Хмельницькому.

Тож творчу зустріч «Я родом із листопаду…» офлайн та онлайн 7 листопада організувала Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

Серед запрошених гостей: письменники, колеги-освітяни, колишні учні, випускники Ніни Миколаївни, а також родина, друзі, земляки, представники Ужгородського Національного університету, знайомі та поціновувачі таланту поетеси.  Представники Хмельницької обласної ради  та обласної військової адміністрації вручили ювілярці грамоти та подарунки. Було багато спогадів, побажань, і звісно, віршів та пісень на слова нашої землячки.

До ZOOM приєдналися і наші колеги – бібліографи Віктор Канчура та Тетяна Бабич. Від імені Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Віктор Канчура привітав ювілярку та запросив на творчу зустріч до Житомира.

#cyfra_library

#ВІТ_хаб_ЖОБДЮ

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *