Збройні сили України – слава, гордість, міць країни!

До Дня захисників і захисниць України в межах обласної патріотичної акції для дітей та юнацтва «Синьо-жовтень» у бібліотеці відбувся поетично-патріотичний прожектор «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни!».

Бібліотекарі ознайомили присутніх із матеріалами книжкової виставки-експозиції «Шлях українського воїна», декламували вірші учасників Всеукраїнського літературного конкурсу для учнівської молоді «У римах світлих оживає слово» та української поетеси Наталії Калиновської з поетичної збірки «Голос війни»

Особливу зацікавленість у відвідувачів бібліотеки викликала «Книга-мандрівка. Нескорені»  видавництва «КНИГОЛАВ», яка допомогла зрозуміти, що ж насправді відбувається в Україні й чому на карту поставлено не лише долю держави на східному кордоні Європейського Союзу, але й майбутнє світового ладу.

Під час мультимедійної презентації учасникам зустрічі була презентована робота в межах бібліотечної патріотичної платформи «Квартал МироТворчості».

У спеціально облаштованій творчій майстерні «Пишаємось ЗСУ» усі бажаючі створювали медальйони-обереги для бійців Житомирського базового військового шпиталю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *