Озброєні словом

Напередодні Дня захисників і захисниць України у патріотичну світлицю «Шлях українського воїна» бібліотеки завітали старшокласники ліцею №20 міста Житомира зі своїми педагогами: Іриною Лубківською, Світланою Дребот, Світланою Пахомовою.

Бібліотекарі вели розмову про історію сміливості наших воїнів, яка пишеться щодня кров’ю з початку повномасштабної війни з підступним ворогом.

Присутніх ознайомили з матеріалами «Книги-мандрівки. Нескорені» видавництва «КНИГОЛАВ», яка допомогла зрозуміти, що ж насправді відбувається в Україні й чому на карту поставлено не лише долю держави на східному кордоні Європейського Союзу, але й майбутнє світового ладу.

Під час літературного пазлу «Озброєні словом» були презентовані пісні про захисників України, серед яких і пісня «Хоробре серце» Віктора Мельниченка, провідного бібліотекаря, журналіста, автора співаної поезії.

В залі прозвучала поезія українських поетес Наталії Калиновської та Галини Цепкової, молодого поета, читача бібліотеки Богдана Бойка.

У спеціально облаштованій творчій майстерні «Пишаємось ЗСУ» підлітки створили медальйони-обереги, які будуть передані через військового капелана Херсонської зенітної ракетної бригади, капітана капеланської служби Олександра Прокопенка захисникам України.

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *