Представляємо вам наступного експерта, члена журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ – 2023»

Ми нагадуємо, що Літературний марафон “Відсіч-2023” продовжує прийом творів у 3 номінаціях: поезія, проза та драматургія до 21 вересня (включно).

І представляємо вам наступного експерта, члена журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ – 2023» –

ЄВГЕНІЯ ЮРЧЕНКО

Письменниця, членкиня Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Лауреатка 3 премії в номінації ПОЕЗІЯ літературного марафону – “Відсіч. Завантаження -2022”.

Авторка прозової книги «Теперішні» (2019) та чотирьох збірок поезії: «Віддзеркалення» (2018), «Аритмія мовчання» (2019), «Візії дощу» (2020), «Артерія сонця» (2022).

Учасниця літературно-мистецьких проєктів про війну: «Поезія вільних», «Wiersze na murach» (м. Краків, Польща), «Відсіч», (м. Житомир), поетичного марафону «Наші музи не мовчать! Разом до Перемоги!» від Національного музею літератури України.

Лавреатка низки премій та відзнак, серед яких — Всеукраїнська літературна премія імені Василя Юхимовича за книгу «Аритмія мовчання» (2019), Всеукраїнська літературна премія імені Василя Скуратівського за книгу «Артерія сонця» (2022) та Міжнародна літературно-мистецька премія імені Пантелеймона Куліша — за вагомий внесок у розвиток сучасної української літератури, популяризацію української книги (2023).

Головний бібліотекар сектору естетичного виховання юнацтва відділу соціокультурної діяльності Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Організатор і модератор багатьох літературно-мистецьких заходів.

Деталі участі у Положенні про проведення Літературного марафону за посиланням: https://drive.google.com/…/1ASkRVVanl…

В Марафоні беруть участь автори у наступних вікових категоріях:

  • 9-15 років;
  • 16-25 років;
  • старші 25 років

Літературні твори приймаються з 01 вересня до 21 вересня 2023 року(включно) за адресою: vidsich_22@ukr.net Попередньо зареєструвавшись за посиланням

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc…/viewform…

На Марафон подаються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів (не більше чотирьох осіб), не опубліковані окремим виданням та написані з 24 лютого 2022 р.

У Марафоні беруть участь як аматори так і письменники професіонали, що проживають (за місцем реєстрації) на території Житомирської області та внутрішньо переміщенні особи, які на даний час зареєстровані на Житомирщині.

Нагадуємо, шо головою журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ-2023» стала СВІТЛАНА ГРЕСЬ. Експерти, члени журі: ВАСИЛЬ ВРУБЛЕВСЬКИЙ, ПЕТРО АВРАМЕНКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *