Експерти-Журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ-2023». Голова журі

Стало відомо ім’я голови журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ-2023». ЦеСВІТЛАНА ГРЕСЬ – письменниця, громадська діячка, лауреатка літературно-мистецької премії імені Лесі Українки Українського фонду культури, Всеукраїнського літературного конкурсу імені Валентина Грабовського, очолює Житомирську обласну організацію Національної спілки письменників України. Літературний псевдонім Світлана Штатська.
Володарка державної відзнаки “Орден княгині Ольги III ступеня”, лауреат премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» у номінації «за творчі досягнення», лауреат літературно-мистецької премії імені Лесі Українки українського фонду культури, лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу імені Валентина Грабовського, літературної премії «Дідусева Казка», літературної премії Василя Земляка а також переможець інших літературних конкурсів та фестивалів. В 2013 році удостоєна звання лауреата «Гордість міста Житомира» у номінації «Митець року». Її книга віршів для дітей «Ква-сонет» визнана кращою книгою 2013 року у номінації «Світ дитинства», у 2014 році – «Запитайлик».
Світлана Штатська сім років поспіль очолювала обласну літературно-мистецьку студію імені Михайла Клименка.
Вірші Світлани Штатської покладені на музику композиторів І.Островерхого, М.Машковського, Л.Бойко, І.Навоєвої, Л.Концевич, О.Коляди, С.Смірнової та інших, записані на компакт-дисках і опубліковані у збірках пісень «Щасливе свято дітвори», «Жайворонок», «Музичні барви», «Заглядає зіронька в криницю», «Пісні про Житомир», «Пломінь буття», «Пісні для дітей на вірші Світлани Штатської». Пісні на її вірші виконує народна артистка України Ірина Шинкарук, народний аматорський гурт «Джерела», солісти народного ансамблю «Світлячок», Лариса Бойко та багато інших. У 2017 році вийшов тематичний календар «Житомир – територія душі», до якого увійшли ліричні мініатюри про Житомир Світлани Штатської.
 У 2021 році в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім.С.Ріхтера відбувся ювілейний творчий вечір письменниці «В обіймах слова».
Експерти-Журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ-2023» – це професіонали у своїй галузі: письменники, літератори, режисери, театральні діячі, культурні менеджери, які будуть надавати оцінку роботам учасників Марафону, визначатимуть переможців, допомагатимуть в організації перформансів, проведенні сценічних читань.
Нагадаємо:
«Літературний марафон України / Житомирщини «Війна Росії проти України. ВІДСІЧ. – 2023» проводиться на конкурсних засадах у номінаціях:
  • драматургія;
  • поезія;
  • проза.
У Марафоні беруть участь автори у вікових категоріях:
  •  9-15 років;
  • 16-25 років;
  •  старші 25 років
 Деталі участі у Положенні про проведення Літературного марафону за посиланням: https://drive.google.com/…/1ASkRVVanl…
 Літературні твори приймаються з 01 вересня до 21 вересня 2023 року(включно) за адресою: vidsich_22@ukr.net
Попередньо зареєструвавшись за посиланням
На Марафон подаються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів (не більше чотирьох осіб), не опубліковані окремим виданням та написані з 24 лютого 2022 року.
У Марафоні беруть участь як аматори, так і письменники-професіонали, що проживають (за місцем реєстрації) на території Житомирської області та внутрішньо переміщені особи, які на даний час зареєстровані на Житомирщині.
Інформаційний партнер : Житомир.info
Мрієте щоб ваші твори звучали зі сцени? Тоді не баріться і беріть участь у Літературному марафоні “ВІДСІЧ-2023”!
Адже ваша творчість – це і є супротив ворогу!
Час дати ВІДСІЧ!

One thought on “Експерти-Журі Літературного Марафону «ВІДСІЧ-2023». Голова журі

  1. Pingback: «Народилась я весною» - творчість Світлани Гресь-Штатської - Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *