#дерунидляперемоги2023

Долучаємось до знаменитого Фестивалю дерунів у древньому Коростені, який зустрічатиме гостей після перемоги. У 2023 році до Фестивалю дерунів міська влада Коростенської громади заходів не планує. Натомість поціновувачам дерунярського мистецтва пропонують сьогодні, 9 вересня, публікувати фото та відео з дерунами до 14:00 під хештегом #дерунидляперемоги2023 Оргкомітет визначить переможця, який отримає приз від міського голови міста Коростеня.

Тривалий час в #твоїй_бібліотеці діє студіо-кухня «Смаколик». Тут читайлики мають змогу ознайомитися з літературою про українську та світову кухню, відвідати майстер-класи справжніх кухарів, спробувати власноруч приготувати щось смачненьке та поживне. Наші юні кухарі були учасниками обласних та всеукраїнських проєктів. Зокрема, проєкту «Гайда на кухню!», що проводився за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської щодо запровадження в Україні нових підходів до організації харчування в закладах освіти, надання інформаційної та методичної допомоги педагогічним працівникам і батькам з питань забезпечення якісною їжею дітей та учнівської молоді, формування в них навичок і культури здорового харчування.

Також учасники студіо-кухні «Смаколик» долучилися до благодійного проєкту «Підвал», реалізованого за сприяння Європейського Союзу на території Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука. На території музею під час проведення унікального борщ-батлу читайлики уважно спостерігали за народними шеф-кухарями.

Юні кухарі зі студіо-кухні «Смаколик» полюбляють цю чудову українську страву і доручають своїй казковій наставниці Пані Картата Потата долучитися до Фестивалю дерунів онлайн.

 

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *