#твоя_бібліотека_вітає

Сьогодні, в знаковий для України день – День Незалежності України, народилася наша колега Євгенія Юрченко.

Пані Євгенія – письменниця, членкиня Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Авторка прозової книги «Теперішні» (2019) та чотирьох збірок поезії: «Віддзеркалення» (2018), «Аритмія мовчання» (2019), «Візії дощу» (2020), «Артерія сонця» (2022).

Учасниця літературно-мистецьких проєктів про війну: «Поезія вільних», «Wiersze na murach» (м. Краків, Польща), «Відсіч», (м. Житомир), поетичного марафону «Наші музи не мовчать! Разом до Перемоги!» від Національного музею літератури України.

Лавреатка низки премій та відзнак, серед яких — Всеукраїнська літературна премія імені Василя Юхимовича за книгу «Аритмія мовчання» (2019), Всеукраїнська літературна премія імені Василя Скуратівського за книгу «Артерія сонця» (2022) та Міжнародна літературно-мистецька премія імені Пантелеймона Куліша — за вагомий внесок у розвиток сучасної української літератури, популяризацію української книги (2023).

На сьогодні пані Євгенія – головний бібліотекар сектору естетичного виховання юнацтва відділу соціокультурної діяльності Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Організатор і модератор багатьох літературно-мистецьких заходів.

Євгенія, сьогодні колектив Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва щиро вітає Вас з Днем народження! Бажаємо Вам творчого натхнення, мирного неба над головою, здоров’я, наснаги та довгого творчого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *