Збереження пам’яті про Голокост

#твоя_бібліотека отримала наукові часописи, дослідження і спогади тих, хто пережив Голокост.

Унікальні видання присвячені складній сторінці історії України 20 століття, історії Другої світової війни, переслідуванню та знищенню жителів українських земель, що були одночасно частиною геноциду єврейського та ромського народів в усіх окупованих нацистами країнах Європи.

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва дякує Українському центру вивчення історії Голокосту за можливість поповнити наші фонди джерельними, навчальними й науковими виданнями з історії Голокосту на теренах України, у рамках програми підтримки українських бібліотек різних рівнів, започаткованої Центром.

Література буде цікавою для учнів старших класів середніх загальноосвітніх шкіл, учителів, викладачів закладів вищої освіти, представників територіальних громад у справі збереження пам’яті про геноцид євреїв та ромів на теренах Житомирщини й України.

Більш детально про нацистські звірства та дивовижні історії порятунку жителів нашого краю можна дізнатися з «Книги Скорботи України. Житомирська область», яка є мартирологом жертв Голокосту на території Житомирщини.

#твоя_бібліотека_дякує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *