Лови цікавинку!

Сьогодні бібліотека радо зустрічала дітей міста, у яких розпочалося шкільне літо.

Бібліотекарі разом із волонтерами «Команди сильних» Всеукраїнського фонду «Соціальна адаптація незахищених верств населення» організували зустріч з читайликами з пришкільних таборів міста та Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Переодягнені у костюми клоуна Боби та клоунеси Веселинки працівники бібліотеки разом із справжнім фокусником Валерієм Городничим влаштували для своїх гостей цікаву шоу-програму «Лови цікавинку!».

Пан Валерій під час проведення експерементаріуму «Фокус-покус-book» навчив дітей показувати прості у виконанні, але дуже цікаві фокуси. А бібліотекарі познайомили учасників заходу з книгою Альберта Д. Шефера «Ілюзіонологія», що містить фокуси з неймовірної колекції чудес ілюзіоністів світу.

Діти запускали мильні бульбашки, сидячи виконували танок «Вправні долоньки», змагались на швидкість піксельною розмальовкою.

 

Завдяки подарованим волонтерами з «Команди сильних» наборам для дитячої творчості «4D моделін» діти створили  незвичайні картини «Квітка, що надихає».

Від благодійників міста волонтери передали дітям смачну випічку та незвичайні трикутні лінійки для креслення і творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *