Хай засяють зірки!

У #твоїй_бібліотеці відбулася тепла зустріч з письменником, журналістом, громадським діячем Валерієм Хмелівським. До нас завітали шанувальники творчості відомого земляка, а також його друзі, щоб привітати ювіляра. Серед них і співавтори Валерія Йосиповича.
Майстер слова зачарував присутніх виконанням власних творів, поділився захоплюючими історіями їх створення, розкрив цікаві факти з особистого життя.
Привітала Валерія Хмелівського в.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, очільниця Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь (Штатська), яка, за дорученням Житомирської обласної ради, вручила йому Подяку. З вітальним словом до письменника звернулася головний спеціаліст управління культури та туризму Житомирської ОВА Наталія Журбей. Вона побажала Валерію Хмелівському подальших творчих звершень, міцного здоров’я та натхнення.
До привітання долучилися й артисти Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера: Світлана Ніконорова, Дмитро Гончарук, Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», співачка Аліна Сіренко.
Книги Валерія Хмелівського чекають на вас у нашій бібліотеці, пісні на його вірші ви можете прослухати в мережі “Інтернет”. І, звісно, слідкуйте за анонсами та слухайте відомих авторів наживо. Адже найбільша розкіш, за словами Екзюпері, – це розкіш людського спілкування.
#твоя_бібліотека_надихає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *