Планета – наш рідний дім. Єднаймося, браття!

У той час як міжнародна спільнота, представлена державами – членами ООН, працює над зменшенням негативного впливу діяльності людини на зміни клімату, ми маємо замислитися над тим, який внесок може зробити кожен з нас у вирішення цієї глобальної проблеми.

У Поліському національному університеті за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Народний рух захисту Землі» відбувся конкурс робіт «Планета – наш рідний дім. Єднаймося, браття!», покликаний ознайомити дітей з проблемою зміни клімату Землі, а також зумовлений необхідністю збереження водних, лісових та інших природних ресурсів.

На конкурс учасникам необхідно було подати малюнки, фотографії, написати твір чи вірш, створити власноруч виріб, який відображає красу нашої Планети, нашої країни, міста, села, що дозволить зберегти та примножити їх скарби для майбутніх поколінь.

Читачі бібліотеки, юні художники гуртка «Образотворче мистецтво» Музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера, також поділилися власними спостереженнями про зміну клімату і навколишнього середовища, своїм баченням образу майбутнього планети.

Нагородження переможців конкурсу еко-малюнка дітей та молоді «Планета – наш рідний дім. Єднаймося браття» відбулось в Міжнародний день захисту дітей у бібліотеці.

Кожен із нагороджених представляв свої роботи гостям заходу.

Переможців урочисто привітали Світлана Гресь виконуюча обов’язки директора Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, Марія Плотнікова, доцент кафедри економіки підприємництва та туризму Поліського національного університету, Тетяна Данилевич, художник-ілюстратор книжок, завідувач відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання дітей бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *