Міжнародний день захисту дітей святкуємо разом!

Міжнародний день захисту дітей розпочався цього року для читачів незвичайно.

З самого ранку веселими іграми та розвагами разом із потужною бригадою волонтерів з «Команди сильних» Всеукраїнського фонду «Соціальна адаптація незахищених верств населення» зустрічали бібліотекарі біля трьохсот читайликів та гостей міста на вулиці Михайлівській.

Бібліотекарі у костюмах казкових героїв влаштували цікаву шоу-програму «Об’єднані дружбою». Діти ловили своїми долоньками мильні бульбашки, які запускали Клоун Боба та Веселинка, танцювали  танок з «чарівними кросівками», змагались у командах «Знайлики» та «Читайлики рулять», виконуючи завдання вікторин.

Завдяки волонтерам з «Команди сильних» діти переглянули шоу, підготовлене представниками моторуху нашого міста.

Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Житомирської академії поліції в ігровій формі розповіли своїм глядачам про правила безпеки.

Бригада волонтерів «Команди сильних»

За підтримки місцевих меценатів дітлахи поласували морозивом і солодощами, переглянули фільми у кінотеатрі «Україна».

На різних творчих локаціях бібліотеки упродовж дня діти знайомились із справжнім фокусником Валерієм Городничим, «оживляли» книжки, долучались до цікавих конкурсів, отримували призи за активність та вірні відповіді, працювали у майстерках в межах акції «Сердечко вдячності захиснику».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *