Творча співпраця

В.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Світлана Гресь (Штатська) отримала Подяку від головних організаторів міжнародного конкурсу мистецтв “ART ГЕНІЙ”. «За терплячу, пристрасну та надзвичайну працю; бездоганне оцінювання учасників конкурсу; збереження та розвиток культури.

Будьте впевнені, що ваша праця важлива для культурного світу!», – наголошують у тексті подяки організатори – громадська організація “Динаміка успіху” та благодійний фонд «Українська формула добра».

Як ми повідомляли, в.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, очільниця Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь увійшла до складу журі ІІ туру МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “ART ГЕНІЙ”. Заявки подали 47 представників з усієї України. Кращих визначали за номінаціями “Художнє читання”, “Авторська поезія”, “Оригінальний жанр”, “Театральний жанр”.

Бажаємо учасникам і переможцям подальших успіхів у досягненні висот!

One thought on “Творча співпраця

  1. Pingback: «Народилась я весною» - творчість Світлани Гресь-Штатської - Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *