Кольоровий віршограй

В освітньому центрі «Школа супергероїв» Комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради діти люблять зустрічі і спілкування на різні теми. Пізнаючи нове, вони отримують можливість відволіктись і забути на деякий час про свої хвороби та отримати позитив, не відчувати себе самотніми в лікарні.

Цього разу на арт-зустріч «Кольоровий віршограй» до Всесвітнього дня книги та авторського права до юних пацієнтів лікарні завітали Сергій Храпчук – письменник та Тетяна Данилевич – художниця-ілюстраторка, завідувачка відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Говорили про можливості сприяння кольорів швидкому оздоровленню та ефективному лікуванню. Навчались «одягати» і «вдихати» кольори під час виконання таких вправ, як: «Хвилинка-кольоринка», «Чарівний пензлик й фарби маю я», «Кольоровий віршик», створювати незвичайну гравюру «Колір-енергетик у дії». Родзинкою заходу стала презентація нової книжки-розмальовки Сергія Храпчука «Кольори», яку кожна дитина отримала у подарунок.

Дітям приємно було познайомитись з паном Сергієм не тільки як з поетом та письменником, а й дізнатись про те, які ще «супер сили» він має.

Вікторія Михайленко, керівниця «Школи супергероїв», запросила до співпраці бібліотекарів Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *