Патріотичний пазл «Моя земле величава і єдина, моя – Україна!»

На патріотичний пазл «Моя земле величава і єдина, моя – Україна!» до бібліотеки завітали партнери, учні 8-а класу ліцею №25, а також діти та їх батьки з Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Складання унікального пазлу розпочалось із пісні «Україна мати» у виконанні Лариси Бойко, лауреата премії імені Лесі Українки, композитора, виконавиці пісень у жанрі «співана поезія».

Бібліотекарі запросили учасників заходу у мультимедійну пазл-мандрівку просторами українського всесвіту, де розповіли про дивовижних українців, котрим є що сказати світу і є чим пишатися.

Складовою нашого пазлу став виступ учасників вокального ансамблю «Акорд» студентів Державного університету «Житомирська політехніка» під керівництвом Любові Голуб.

У єдине ціле ми змогли зібрати наш пазл тільки після того, як перед зацікавленою аудиторією виступили Григорій Цимбалюк, український письменник, член Національної спілки письменників України, учасник повномасштабної російсько-української війни та Марія Кучер, авторка багатьох поетичних збірок.

Гучними оплесками та словами: «Все буде Україна!» гості зустрічі привітали всіх учасників дійства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *