ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Сьогодні у #твоя_біліотека відбулася захоплююча бесіда з учнями Ліцей 23 міста Житомира ім. М. Очерета за круглим столом, присвячена 🚮 екології та сортуванню сміття.
🧐 Спікерками зустрічі виступили головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації Світлана Гаргонська та Олена Маскулова – керівниця департаменту товариства “Еко сфера”, представниця Благодійний фонд «Мереживо».
Під ⏳час бесіди доповідачки звернули увагу на важливість правильного сортування сміття 🚮 задля зменшення негативного впливу діяльності людини на довкілля🦋. Розглянули різні аспекти сортування, зокрема переробку паперу, пластику, скла та інших матеріалів, відновлення ресурсів і зменшення викидів в атмосферу.
📚 Книгознавці-бібліотекарі, в свою чергу, представили цікаві книжки, які допоможуть молоді зорієнтуватися в складному світі екології.
Наша бібліотека відстежує актуальні теми суспільного життя і завжди готова прийти на допомогу, знайти відповіді на ваші запитання.
💚❤️ Завітайте до нас і відкрийте для себе цікавий світ екології разом з книжками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *