Творчий дует «СвіТ» на літературно-мистецькій алеї бібліотеки

На літературно-мистецькій алеї бібліотеки «Слово у малюнку» відбулась зустріч з Світланою Соболевською, житомирянкою, членкинею двох мистецьких спілок – Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України, поетесою, драматургом, перекладачкою, авторкою казок для дітей, лауреаткою міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», обласної літературної премії імені Михайла Клименка, переможницею багатьох конкурсів і фестивалів та Тетяною Данилевич, художницею-ілюстраторкою, завідувачкою відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання дітей обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.
Присутнім на зустрічі читачам вони розповіли про те, як народилася творча співпраця дуету «СвіТ», який вони представляють.
Пані Світлана також презентувала свою книгу «Подорож із Романівки», що є не лише своєрідним дитячим детективом, а й дивовижною подорожжю Житомирщиною початку XX століття знайомлячи нас з видатними постатями краю.
А пані Тетяна поділилася секретами створення ілюстрацій до книги Світлани Соболевської «Легенда про Романа і Чернявку», представленої на книжково-ілюстративній експозиції «Книга розкриває сторінки», що діє в бібліотеці.
Ілюстраторка запропонувала учасникам заходу спробувати створити енергетичні малюнки закритими очима під час читання легенди.
Разом розшифровували кожен елемент малюнків, ділилися враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *