Креатив тут: ідеї, майстерність, пошук

До бібліотечної інноваційної майстерні «Фішка» сьогодні завітали студенти Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

На занятті з циклу «Креатив тут: ідеї, майстерність, пошук» перед ними виступили Лариса Мозгова, заступник директора з наукової роботи та Тетяна Данилевич, завідувач відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання.

Студенти навчалися організовувати та проводити презентації книжкових новинок у читацькій ART-лабораторії, готували солодощі в уявній студіо-кухні «Смаколик», репрезентували свої здібності та вміння на мистецькому подіумі «Траєкторія таланту».

Вони ознайомились з книжково-ілюстративною експозицією «Книга розкриває сторінки» художниці-ілюстраторки Тетяни Данилевич.

Спробували за ілюстраціями віднайти поезії, до яких вони були створені. Дізнались про секрети авторської техніки квіткового принту.

Патріотичного настрою присутнім додало спільне читання на літературно-мистецькій алеї бібліотеки поезії «Молитва за Україну» нашої землячки Галини Цепкової зі збірки «Мої святині».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *