Леонід Каденюк – перший космонавт незалежної України

Завтра, 28 січня, будемо відзначати день народження славетного українця Леоніда Каденюка. Йому виповнилося б 72 роки. Саме Леонід Каденюк 19 листопада 1997 року у складі міжнародного екіпажу вирушив у космос як перший космонавт НЕЗАЛЕЖНОЇ України!

Цей політ став важливою подією для українського народу. Видатний українець перебував у космосі 15 діб 16 год та 1 секунду, де успішно провів експерименти з вивчення впливу невагомості на рослини.

Під час польоту вперше у космосі побували державний герб України, український прапор та пролунав гімн незалежної України!

Про історію неймовірного українця сьогодні читачам та глядачам проєкту #твоя_бібліотека_онлайн розповіли Лілія Кавун, завідувачка науково-освітнього відділу Національного музею космонавтики імені Сергія Корольова, і Тетяна Гаврилова, науковий співробітник відділу. Цього разу зустріч відбулася у новому форматі – трансляція велася безпосередньо з музею космонавтики.

Перегляньте відео за посиланням – і ви дізнаєтеся коли та чому Леонід Каденюк вирішив стати космонавтом; які шкільні предмети важливо опанувати, аби розумітися у космічній галузі; чому саме Каденюка обрали для польоту в космос.

#твоя_бібліотека_онлайн

Фото: одна із зустрічей з Леонідом Каденюком у Житомирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *