Ігри у клубі «С.Т.І.Л»

Сьогодні ми грали в настільну рольову гру за системою Fate Сore. Це неначе колективне написання якоїсь історії!

Що ж таке рольова система і для чого вона потрібна? Це зведення правил, що описує взаємодії персонажів у вигаданому світі. А потрібна вона для того, щоб четверо-п’ятеро друзів змогли зібратися та взяти участь в епічній фентезі-пригоді. 

Один із гравців стає ведучим, або його ще називають майстром. Він повинен заздалегідь підготувати сценарій пригоди та добре продумати місце, де вона відбуватиметься. Інші гравці створюють для себе персонажів, вигадують для них біографію, зовнішній вигляд і задають ігрові характеристики. 

Коли підготовка завершена, ведучий починає розповідати історію, а гравці описують свої дії в ній. Майстер змальовує обставини та місце в якому всі опинилися, карти місцевості, говорить від імені жителів цього світу. Гравці ж керують діями своїх персонажів та говорять від їхнього імені, б’ються з монстрами та намагаються виконати свою місію.

Найкраще в таких іграх – це повна свобода дій. Ви можете придумати все що завгодно і втілити це!

Наша компанія складалася з ента, єдинорога та трьох людей. Разом ми перемогли злого чаклуна (який захопив ціле місто) та купу його прихвостнів. 

Приєднуйтеся до нас, зіграємо разом в щось цікавеньке!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *