Арт-намисто «Віршограй»

У непростий для нашої країни час потрібно використовувати будь-яку можливість для зняття емоційної напруги як дітей, так і дорослих.

Саме тому бібліотекарі створили арт-намисто «Віршограй» – це цікаве спілкування з нашими читачами на ігрових «читацьких диванчиках» у різних локаціях бібліотеки.

Сьогодні ми знайомили дітей із творчістю письменниці Світлани Штатської, яка презентувала їм свою нову поетичну збірку «Ажуровий хоровод». Читайлики радісно ілюстрували її вірші: «Хованки-скарби», «Слонопотам», «Кольорове намисто» під час інтерактивного дійства.

Говорили з підлітками про те «Що таке мистецтво: де закінчується традиційне і починається сучасне?» та демонстрували дизайнерські роботи вихованців Житомирського обласного Центру дитячої та юнацької творчості.

Влаштовували ерудит-змагання біля книжкової виставки «Відкриваємо таємниці космосу». В МдіастудіЇ – за допомогою вікторин навчались краще розуміти своїх улюбленців і готувати суп.

До читацької аудиторії долучились і волонтери ГО «Житомирська міська рада українського фонду «Реабілітація інвалідів». Вони запропонували дітям створити яскраві листівки для захисників України та вручили набори зі смаколиками.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *