Лабораторія майбутніх фінансових лідерів «Фінансовий ас»

У лабораторії майбутніх фінансових лідерів «Фінансовий ас» зібрались студенти II курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Житомирського торгівельно-економічного фахового коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету. Вони брали участь у грі «Alias – про фінанси» з Ольгою Котвіцькою, керівником ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів».

Існують розваги, які здаються дуже простими, але здатні зайняти увагу учасників на кілька годин. До яких і відноситься гра «Alias», придумана в 1989 році у Фінляндії. Не завжди буває просто пояснити складні слова і поняття, особливо фінансово-економічну термінологію, відповідно темі сьогоднішньої гри.

Учасники в процесі гри прокачали такі навички: вміння висловлювати свої думки, реакцію; словниковий запас, здатність думати та аналізувати, зберігати силу духу, комунікувати та концентруватися в умовах нестачі часу, знаходити синоніми та пояснювати значення слів і виразів, асоціативне, абстрактне і логічне мислення, висловлювати свої думки.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *